Skip to content
Marki Online

Marki Online

  • Aktualności
  • Budownictwo i inwestycje
  • Imprezy
  • Edukacja
  • Sport
  • Pozostałe
  • Blog
  • Kontakt
  • Biznes i praca

Jak żyć efektywniej?

Michał Krajewski 7 maja 2022
186

Sposoby na zarządzanie swoją efektywnością w życiu

Jak żyć efektywniej? To pytanie na pewno zadaje sobie niejeden i niejedna z nas. Odpowiedź na nie być może poznamy podczas spotkania i warsztatów z Wiktorem Sieglem. Jest on autorem książki „Efektywność osobista 4×4”, która pomoże nam lepiej i ergonomiczniej zarządzać naszym czasem. Wiktor jest mieszkańcem Marek, więc bardzo dobrze zna wszystkie problemy organizacyjne z jakimi możemy się borykać, żyjąc i pracując w naszym mieście.

Dla kogo jest to spotkanie?

Na spotkanie i warsztaty może przyjść każdy, kto czuje, że jego efektywność znacznie się obniżyła. Dotyczyć to może rozmaitych sytuacji – przede wszystkim zawodowych, ale nie tylko. Mowa tu na przykład o takiej sytuacji, w której przybywa nam obowiązków i najprościej mówiąc nie wiemy już w co ręce mamy włożyć. Możemy mieć też coraz to nowe cele do zrealizowania, a mieć czasu nawet na dobre zaplanowanie jak skutecznie osiągnąć choćby jeden z nich. Propozycja Wiktora Siegla jest skierowana do każdego, kto, kolokwialnie mówiąc nie ma nawet czasu na to, aby się porządnie wyspać. Problemy będą rozpatrywane w różnych perspektywach czasowych, np. w skali roku.

Co da udział w spotkaniu i warsztatach?

Każdy uczestnik dowie się jak działa kompleksowy system zwiększający naszą efektywność w życiu i jak ten system praktycznie wdrożyć. W założeniu warsztaty mają nauczyć uczestników kilku praktycznych umiejętności. Pierwszą z nich jest zdolność panowania nad dodatkowymi obowiązkami czy celami do zrealizowania. Druga polega na zdolności przeznaczania czasu w pierwszej kolejności na realizację najważniejszych spraw. Trzecia pozwoli każdemu uczestnikowi przestać trwonić czas na rzeczy błahe czy niepotrzebne w realizacji naszych zadań tudzież celów. Wreszcie czwarta umiejętność pomoże zachować równowagę pomiędzy tym, co zawodowe, a tym, co prywatne.

Spotkanie odbędzie się 10 maja, we wtorek w Centrum Aktywności Fabryczna na ul. Fabryczna 3. Wstęp jest darmowy.

Tags: EFEKTYWNOŚĆ ŻYCIA SPOTKANIE AUTORSKIE ZARZĄDZANIE CZASEM

Continue Reading

Poprzedni: Promocja kobiet z Marek

Powiązane wpisy

Promocja kobiet z Marek
  • Biznes i praca

Promocja kobiet z Marek

Michał Krajewski 24 lutego 2022 299

Zobacz

Dziwaczny zwyczaj złodzieja
  • Bezpieczeństwo i służby

Dziwaczny zwyczaj złodzieja

Michał Krajewski 25 maja 2023 17
Kradzieży dokonywał tylko dwa dni w tygodniu Policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości muszą się mierzyć z różnym marginesem społecznym. Tak się składa,... Czytaj dalej
Dużo bramek w Troszynie i remis Marcovii
  • Sport

Dużo bramek w Troszynie i remis Marcovii

Jest możliwość darmowej sterylizacji zwierząt
  • Aktualności

Jest możliwość darmowej sterylizacji zwierząt

Marcovia przegrywa w Ząbkach 3:1
  • Sport

Marcovia przegrywa w Ząbkach 3:1

Fatalna seria Marcovii bez zwycięstwa
  • Sport

Fatalna seria Marcovii bez zwycięstwa

© 2022 - Marki Online